Auskarai

Per visą dangų nusidriekė vaivorykštė. Kokios ji spalvos? Iš tiesų reikia klausti: kiek joje spalvų? Tiek pat, kiek ir saulės spektre. Jos suskaičiuotos: septynios. Tačiau neįmanoma suskaičiuoti, kiek spalvų turi kiekviena spalva. Neįmanoma, nes mus supantis pasaulis labai įvairiaspalvis. Kiekviena spalva turi daugybę atspalvio detalių – tiek naudojant auskaruose, tiek kituose dirbiniuose. Reikia išmokti atidžiai žiūrėti į pasaulį, kad susivoktume spalvų įvairovėje – tai davė mums pati gamta.
Visas auskaro spalvas įprasta skirstyti į šiltas ir šaltas. Šiltos— lai geltonos, oranžinės ir raudonos — rudens lapų, saulėlydžio, prinokusio obuolio spalvos. Šaltos — tai mėlynos, violetinės, žydros — dangaus,  ant sniego spalvos. Yra spalvų, kurios gali būti ir šaltos. Pavyzdžiui, žalia. Viskas priklauso nuo to, kokių dažų į žalius — geltonų ar mėlynų. Maišydamas dažus, dailininkas išgauna visokias spalvas. Mėlyna ir raudona duoda violetinę ar alyvų spalvą, žiūrint, kokių dažų daugiau įdėta. Mėlyna ir geltona sudaro žalią spalvą, o geltona su raudona — oranžinę.
Dailininkai impresionistai, apie kuriuos buvo rašyta šioje knygelėje, nemaišydavo dažų paletėje. Jie tepdavo ant drobės įvairių spalvų potėpius. Impresionistų paveikslus reikia būtinai žiūrėti iš tolo. Potėpiai tarsi susilieja, sudarydami spalvą, kurios siekė dailininkas. Tuo tarpu kuriant auskarus – tiesiogiai spalvų maišyti negalime (arba tam reikia naudoti specialias technikas), užtat visuomet galima naudoti tam tikras spalvų kombinacijas, kurios iš toliau žiūrint suteiks norimą atspalvį, nors iš arti atrodys kaip skirtingos spalvos. Naudojant tokią techniką galima sukurti įspūdingus auskarus ar kitus papuošalus…Galima ilgai ir nuobodžiai ieškoti tinkamų auskarų. Žinoma, galima ieškoti ir taip, kad tas ieškojimo procesas, būtų visai nenuobodus ir malonus. Svarbu, kad randami variantai bent kiek glostytų akį ir būtų ką pažiūrėti.

Auskarai gaminami iš įvairių medžiagų, todėl svarbu žinoti kokias medžiagas naudoti ,jog pagamintume norima blizgutį, kuris ne tik trauktų kitų akį , bet ir patiems leistu pasidžiaugti vertinant darbą ir gaminio kilmę. Norint gaminti iš taurių metalų ar tam tikros medžiagos reikia neužmiršti norimu proporcijų ir galimo svorio. Be jokio abejonės, kad daugelis norime atrodyti , bet nebūti turtingais , todėl naudojame gaminant auskarus ne tikra auksą tam kad patys augautume save ir sutaupytume pinigėlį.

Sakoma, kad vyrai myli akimis , o moteris ausimis, tad mieli vyrai ar nebūtų laikas susimąstyti ir papuošti savo mylimasias nuostabiais auskarais , kurios šiandiena galime įsigyti ne tik grynaisiais, kortlėmis, bet ir pinigų dalimis. Norint įsigyti atsiranda įvairių būdų kaip ta padaryti tik svarbu žinoti pas koki juvelyrą eisime ko prašysime ar pageidausime. Auskarai suteikia pasidižiavimą ir pasigrožėjimą , pagal žmogaus psichologija šitaip norime leisti kitiems įvertinti ne tik mūsų papuošalus ,bet ir jų dėka atskleisti savo grožį, finansinį statusą.

Yra moterų grupė , kurioms patinka auskarai lytinėse vietose , kodėl? Pirmiausiai puošmena, gal netgi psichologinis susireikšminimas kada žmogus perdėtai myli savo kūno dalis ,kurias paryškina įvairiais būdais. Moterims įsivėrus auskarą į lytinę vietą yra lyg padidinamas orgazmo styprumas ,taip labiau jaudinamasi. Kaip ir įsivėrus į spenelį .

Taigi, patys auskarai mums tampa kaip grožio simbolis padedantis išryškinti svarbiasias kūno vietas , kodėl moteris veriasi auskarus netgi į liežuvį , nes priešingai lyčiai padeda sustiprinti erekciją ir padaro geresnį atsipalaidavimą . Kodėl vyrai veriasi į penius, nes taipat priešingos lyties susidaro per lytinį aktą geresnis trinimasis ir šitaip padeda lengviau susijaudinti . Taigi, labai svarbu atkreipti dėmesį į kūno vietas kur norime vertis auskarus kad patys savęs nežalotume ir nepakentume sveikatai .Norint styprinti orgazmą būtina pasitarti su gydytojais ar tikrai verta įsivertį auskarą į norimą lytinę vietą. Ranku darbo auskarai, tai papuošalo grožį kuria spalvų, medžiagų suderinamumas, o  įvairūs netikėti sprendimai kūrinį padaro išskirtiniu. Tačiau netinkamos kilputės viską gali akimirksniu sugadinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *