Iš kur skolintis, kai prireikia pinigų?

Pinigai, tai popieriaus gabaliukai, kurie valdo viską, kas vyksta aplink mus. Kartais kaip pagalvoji, juk mes ir gyvename vien todėl, kad popieriukai mums būtent taip liepia elgtis. Lyg ir pikta, lyg ir nesąžininga, tačiau pasaulis tik taip geba suktis. Kaip sakė pelėda iš vienos žymios firmos, kuri siūlo įsigyti kreditą, pinigai – machinacijų bazė, reikia pasistengti gyventi be jų. Šiais laikais net ir siekiant gyventi džiunglėse reiki įvairių patvirtinimų, keliamos pačios sunkiausios sąlygos. Tiesa ta, visas pasaulis sukasi aplink finansus ir net ramiai permiegoti miške negalima, nes tave visada stebės savininkai. Gamta nebėra visų, ji kažkieno. Žmonėms paprasčiausiai reikia prisitaikyti. Na, jie tai ir daro… Juk gyvenimas be minėtų popierėlių yra begalo sunkus. Kai jų prireikia, rodos, nebežinome ką ir bedaryti, kaip elgtis. Džiugu, kad egzistuoja net kelios skirtingos galimybės, kurios mums galėtų padėti iškopti iš finansinės duobės. Tiesa, visos jos reikalauja pinigus anksčiau arba vėliau grąžinti. Tačiau galbūt kai kurių grąžinimo sąlygos kiek geresnės.

Pasiskolinti iš giminaičių galite juk visada. Deja, pirmiausia, ne visi turi galimybes apskritai pasiskolinti iš ko nors, nes ne visų giminaičiai uždirba aukso kalnus. Tačiau net ir tokiu atveju, jei palankios galimybės egzistuoja pamąstykite: ar tikrai verta skolintis pinigus iš ypač artimų žmonių. Tai labai dažnai būna rimtų pykčių priežastis. Rodos, juk niekada nesusipyksiu su artimu žmogumi dėl pinigų… Taip atrodo, kol pykčiai ima ir neprasideda.

Taip pat galite skolintis iš nepažįstamų žmonių, kurie suteikia paskolas už labai minimalias palūkanas. Žinoma, jos būna, kad asmuo gautų pelno, tačiau ne tokios didelės, kad pranoktų greitųjų kreditų kompanijas. Baisu, kad viskas vyksta nelegaliai. Šiuo atveju, logiška, turėtų jaudintis tie, kurie skolina. Tačiau pasitaiko labai vairių atveju, kai procentai užauga užsimerkus ir žmogus nebegali grąžinti. Viskas vadinama paprasčiausiai juodąja rinka. Iš tokių žmonių skolintis tikrai nerekomenduojame.

Egzistuoja ir bankai, kurie skolina. Tačiau būtent iš jų gauti pinigus yra sunkiausia, nes reikia užstato ir laiduotojo. Taip pat, bankai orientuojasi į dideles pinigų sumas, o daugeliu atveju žmonėms prireikia vos kelių šimtų litų. Jei tik įmanoma, venkite turėti reikalų su banku.

Galiausiai – greitųjų kreditų kompanijos. Jų yra daug, pasirinkimas platus – kiekvienas ras sau firmą pagal skonį. Pavyzdžiui, mogo orientuojasi į dideles pinigų sumas, o litcredit skolina nedideles pinigų sumas. Priklausomai nuo to, kiek reikia jums – gavimo galimybės plačios. Puikiausia, kad viskas vyksta oficialiai ir jeigu pinigų grąžinti jums nepavyksta kuo skubiau praneškite apie tai firmai. Ji padės surasti alternatyvą. Kaip matote, su kiekvienu klientų yra bendraujama gana artimai. Svarbiausia, kad šilt santykiai niekada neišblėstų, o tai pavyks padaryti jei tiek vieni, tiek kiti laikysis sąlygų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *