Kelionių privalumai būnant studentu

Pagal statistiką dažniausiai atostogų į svetimas šalis skrenda vyresnio amžiaus žmonės. Studentai skrenda gana retai (žinoma nebent tai būtų studentų mainų programa erasmus ar šiaip mokymo įstaigos suorganizavo moksleivių ar studentų išvyką tam, kad juos supažindinti su kitos šalies kultūra ar pan. – bet tai labiau būdinga mokykloms, nei universitetams ar kolegijoms). Tačiau, būnant studentu keliauti net labai apsimoka. Su studento pažymėjimu, žinoma tarptautiniu – tokiu kaip isic, gausite be galo daug nuolaidų daugelyje šalių (taip pat ir Lietuvoje studentai užsieniečiai gauna ne mažai nuolaidų su isic studento pažymėjimu). Net gi būna tokių atvejų kai su studento pažymėjimu isic yra taikomos pačios keliones nuolaidos, su nuolaida būna parduodami ir taip pigus skrydziai. Tik būtina sekti naujienas ir tikrai rasite pakankamai puikių pasiūlymui būnant Jums (jei Jūsų studentas).
Šiame savo straipsnyje trumpai aptarsiu kur Londone (pasirinkau šį miestą, kadangi greičiausiai jame turėsite draugų ar tiesiog į šį miestą skrydžiai nebūna brangūs net ir studentams) galite tikėtis nuolaidų jeigu esate studentas ir turite tarptautinę studento pažymėjimą isic.
Taigi, pirmiausia aptarsiu apie Londono muziejus ir parodas ir kokios kainos studentams ten yra taikomos. Kaip žinome ar esame girdėję, Londone muziejų ir parodų yra labai daug (tačiau žinoma ne visi yra įodmūs, o ypač jaunimui). Mano nuomone, įdomiausi muziejai būtų šie:
1. Mokslo muziejus – science museum;
2. The British museum – Britų muziejus;
3. Tate Britain – meno namai;
4. Victoria and Alebtr museum – Viktorijos ir Alberto muziejus, eksponuojami baldai, keramikos dirbiniai, mada;
5. Nacionalinis Istorijos muziejus – National history museum;
6. National Gallery – nacionalinė galeija;
7. Ir daugelis kitų muziejus;
Beje, į šiuos muziejus patekti galima visiškai nemokamai arba nemokamai pateksi pateikęs galiojantį studento pažymėjimą.
Su isic kortele daugelyje Londono kavinių, restoranų ir barų gausi nuolaidą sąskaitai (įprastai taikoma apie 10 proc. nuolaida).
Su šia isic studento kortele visada Londone galioja šios nuolaidos tarptautiniuose parduotuvių tinkluose, tokiuose kaip Top shop, Body Shop, United colors of beneton ir pan.
Taip pat didelės nuolaidos taikomos būtent šiose vietose:
1. Traukiniams Stansted, Heathrow taikoma 25 proc. nuolaida;
2. „Odeon“ kino teatre taikoma 30 proc. nuolaida;
3. Apžvalginiam londono ratui „London Eye“ taikoma 2,5 svaro nuolaida;
4. London Zoo taikoma 2 svarų nuolaida;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *